Ciąża, Dziecko, Poród - Tik-tak.pl
Przed ciążą Ciąża Poród Dziecko Kolorowanki Gry Online Forum
Reklama w Tik-tak.pl
Coccodrillo wydaje magazyn dla dzieci i rodziców
coccodrillo | magazyn dla rodziców | dla dzieci |

Coccodrillo, prestiżowa marka odzieży dziecięcej, wraz z wprowadzeniem nowej wiosenno-letniej kolekcji przygotowało dla swoich klientów także specjalny magazyn. Jest to darmowy półrocznik, który ukazywać się będzie pod tytułem: Koko.koko, magazyn dla rodzicówPismo na początku dystrybuowane będzie w nakładzie 50 000 egzemplarzy poprzez sieć sklepów marki. Na chwilę obecną liczy sobie ona ponad 100 punktów w całym kraju. Magazyn kierowany jest do rodziców i dzieci. Zawierać będzie między innymi porady psychologów, lekarzy pediatrów oraz innych specjalistów, a także przepisy kulinarne. Na jego łamach publikowane będą również wywiady ze znanymi osobami, które podzielą się z czytelnikami własnym doświadczeniem zdobytym w trakcie wychowywania dzieci. Oprócz tego znaczną część magazynu zajmować będą różnego rodzaju gry i zabawy edukacyjne. Opracowywane są one w ten sposób, by zachęcić rodziców i dzieci do wspólnego spędzenia czasu.

– Chcemy nawiązać z naszymi klientami bliższy kontakt. Zależy nam, by zaproponować im więcej niż do tej pory. Wiedza i edukacja to obecnie wysoko cenione wartości i wierzymy, że oferując je rodzicom, wzmacniamy pozytywny wizerunek naszej marki. – Mówi Mieczysław Andersz, dyrektor w CDRL, właściciel marki Coccodrillo. Dodaje także: – Liczymy, że elegancko wydawany magazyn spotka się z dobrym przyjęciem wśród naszych klientów i zachęci ich do regularnego powrotu do sklepów Coccodrillo. Z czasem rozważać będziemy także zmianę systemu dystrybucji. Chcielibyśmy, by „Koko” było dostępne również w innych miejscach i trafiało do osób, które wcześniej nie miały kontaktu z marką. Na łamach magazynu publikowane są również sesje zdjęciowe odzieży Coccodrillo. Czytelnicy mogą więc w przyjemny sposób zapoznać się z ofertą firmy. Oprócz tego proponowane będą im powiązane z marką konkursy.

Magazyn Koko przygotowywany jest przez wydawnictwo Direct Publisching Group. Do jego produkcji wykorzystywane są także materiały graficzne z oficjalnego katalogu Coccodrillo. Pierwszy numer półrocznika liczy sobie 50 stron i dostępny jest od połowy lutego w sklepach marki na terenie całego kraju.
forum ciąża, forum dla rodziców, forum dziecko

Antykoncepcja
Chcę być w ciąży
Ciąża - Porady
Kalendarz ciąży - tydzień
Kalendarz ciąży - miesiąc
Kalendarz ciąży - trymestr
Odzież ciążowa
Zdrowie w ciąży
Uroda w ciąży
Wszystko o porodzie
Mój poród
Zdrowie dziecka
Wychowanie dziecka
Dziecko - Porady
Zakupy dla dzieci
Odzież dziecięca
Wózki dla dzieci
Foteliki dla dziecka
Zabawki
Pokój dziecięcy
Akcesoria dla mamy i dziecka
Wydarzenia dla Rodziców i Dzieci
Bajki i wierszyki dla dzieci
Kolorowanki
Gry i zabawy dla dzieci
Kuchnia dla dzieci - Przepisy
Mam dziecko - zdjęcia dzieci


 
Przeczytaj także
» Pierwszy dzień w przedszkolu
» Najczęstsze choroby u dziecka
» Karmienie piersią - najczęstsze problemy
» Jakie to zwierzę ?
» Jak być dobrym rodzicem ?
» Cukrzyca u dzieci - Jak ją rozpoznać i jak z nią żyć
» Kalendarz ciąży - Trymestr 2
» MAM Clip - Klips do smoczka
» Mamo już jestem
» Astma
» Zostań przyjacielem Kubusia Puchatka, dołącz do klubu Myszki Miki!
» Ile kosztuje utrzymanie dziecka ?
» Ojciec i syn
» Antybiotyk - kiedy niezbędny ?
» Jak dobrze wychować dziecko
» Odżywianie niemowląt
» Dzwonek telefonu i...
» Kalendarz ciąży - Tydzień 4
» Naczyniaki u dziecka
» Pierwszy dzień w przedszkolu

Tik-takowa sonda
Gdzie rodziłaś swoje dziecko?

W szpitalu
W klinice
W domu

  + wyniki

 
Wyprawka dla dziecka  Rodzice  Strach przed porodem  Zabawki   Ciąża tydzień po tygodniu Jaka dieta w ciąży Moda ciążowa Rozstępy w ciąży  Przebieg porodu


P O L E C A M Y:

Moda, Uroda, Kosmetyki, Fryzury, Plotki:
Serwis dla kobiet NaObcasach.plWszelkie porady i artykuły z tematyki Ciąża, Poród, Dziecko zawarte w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym. Konsultuj się zawsze z lekarzem! Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie treści i fotografii bez zgody redakcji zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2006-2010 Kwiatkowski Media Networks / reklama / kontakt