Ciąża, Dziecko, Poród - Tik-tak.pl
Przed ciążą Ciąża Poród Dziecko Kolorowanki Gry Online Forum
Reklama w Tik-tak.pl
Zone Reality - maj pełen emocji
Zone Reality | seriale | serial | Linia życia | anoreksja | dziecko | zdrowie |

Czy wiesz, że wystarczy chwila nie uwagi, by Twoje upragnione wakacje stały się koszmarem? Czy zdajesz sobie sprawę, że anoreksja to groźna choroba, która dotyka również chłopców? Czy wiesz, jakie są motywy działania seryjnego mordercy? Odpowiedź na wszystkie te pytania znajdziesz w maju na kanale Zone Reality.Zapraszamy!

PREMIERA: JESTEM ANOREKTYKIEM
Sobota, 1 maja, o godz. 19:00

Chociaż anoreksja jest powszechnie uważana za problem dziewcząt, jedna na dziesięć chorujących osób to chłopiec. Ten poruszający, oparty na obserwacji film dokumentalny ukazuje zmagania trzech chłopców walczących z zagrażającym ich życiu zaburzeniem żywieniowym w Rhodes Farm - specjalistycznej klinice w Londynie prowadzonej przez dr Dee Dawson, która w ciągu ostatnich 14 lat wyleczyła ponad 750 pacjentów.

Dzięki osobistym wideopamiętnikom chłopców widzowie zyskują rzadką możliwość dogłębnego poznania problemu męskiej anoreksji i jej przyczyn. Zobaczymy, jak trudna jest walka i o powrót do normalności i znalezienie własnego miejsca w życiu po terapii.

PREMIERA SERIALU:
WPADKA W TAJLANDII
W soboty od 15 maja o godz. 21:00

Trzymający w napięciu, doskonale zrealizowany serial produkcji brytyjskiej. Przez kilka godzinnych odcinków kamera towarzyszy specjalnej policyjnej grupie zadaniowej, która ma na celu zmniejszenie ogromnej liczby turystów umierających w Tajlandii lub trafiających do tamtejszych więzień. Ponad 500 funkcjonariuszy z całego świata współpracuje z tajlandzkimi policjantami, próbując edukować i uświadamiać podekscytowanych, naiwnych turystów, zanim będzie za późno.

Akcja pierwszego odcinka rozpoczyna się w klubie na plaży, gdzie panuje iście hedonistyczna atmosfera. Niestety wkrótce przekonamy się, że nie wszystko wygląda tak kolorowo - zwłaszcza dla pewnej nastolatki. Osiemnastoletnia Misha zostaje aresztowana za posiadanie marihuany i grozi jej kara więzienia. W pierwszym odcinku poznamy również pięciu angielskich marines. Żołnierze podejrzewają, że zostali oszukani przez Tajlandczyka, od którego wypożyczyli motorówkę. Robi się naprawdę niebezpiecznie, gdy właściciel wyciąga szybkostrzelny karabin i celuje w młodych mężczyzn.

PREMIERA SERIALU: LINIA ŻYCIA
Od poniedziałku do czwartku o godz. 17:00, pierwszy odcinek we wtorek 10 maja

Serial 'Linia życia' to historie o walce o ludzkie życie, jaką toczy współczesna medycyna. Opowiadają je ludzie, którzy sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe - naukowcy, lekarze i badacze, a także pacjenci i ich rodziny. Serial pozwala widzom zrozumieć ważne zagadnienia medyczne i naukowe. Zostaną w nim poruszone takie tematy, jak wyścig z czasem w przypadku dawców przeszczepów, coraz większa skuteczność leczenia raka u dzieci i wiele innych.

W pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany w czwartek, 6 maja, młoda dziewczyna Taylor Winston zostaje poddana leczeniu ciężkich oparzeń z zastosowaniem innowacyjnej metody TransCyte. Uszkodzone obszary ciała Taylor zostają pokryte syntetyczną błoną, która zachowuje się tak samo jak prawdziwa skóra. Dzięki temu rany dziewczyny ładnie się goją i nie ma ryzyka infekcji.


PREMIERA SERIALU:
WYZNANIA SERYJNEGO MORDERCY
W niedziele o godz. 21:00, pierwszy odcinek 2 maja

Osiem godzinnych odcinków, w których widzowie będą mieli okazję zagłębić się w psychikę ośmiorga seryjnych zabójców. Szokujące i zaskakujące motywy i metody działania tych przerażających mężczyzn i kobiet odkrywać będą parapsycholog Bobby Marchesso i dziennikarka śledcza Julie MacDonald.

Odcinek 1: Ted Bundy
Ted Bundy zorganizował kampanię terroru, która objęła całe Stany Zjednoczone. W latach 1974-1978 zwabił i zamordował w okrutny sposób wiele młodych, ładnych, ciemnowłosych kobiet. Bundy'ego stracono na krześle elektrycznym w 1989 roku, wśród okrzyków setek ludzi wiwatujących przed więzieniem.

Odcinek 2: Charles Starkweather
W 1958 roku Charles Starweather i jego nastoletnia dziewczyna Caril Ann Fugate - którzy są pierwowzorami głównych bohaterów filmu Urodzeni mordercy - podczas ośmiodniowej wycieczki zamordowali dziesięć osób, a znacznie więcej zastraszyli.

Odcinek 3: Richard Trenton Chase
Richard Trenton Chase, nazywany Wampirem z Sacramento, był obłąkanym potworem, który mordował mężczyzn, kobiety i dzieci. Jego krwawe zbrodnie wstrząsnęły stolicą stanu Kalifornia.

Odcinek 4: Albert De Salvo
To jeden z niesławnych seryjnych morderców współczesnej Ameryki. De Salvo, lepiej znany jako Dusiciel z Bostonu, jest odpowiedzialny za śmierć przynajmniej 13 osób. Brutalny zboczeniec przyznał się do wszystkich popełnionych zbrodni - niektórzy wątpią jednak w wiarygodność jego zeznań.

Odcinek 5: John Wayne Gacy
Znany był jako Klaun Morderca. Zakopywał swoje ofiary (młodych chłopców) pod podłogą swojego domu na przedmieściach. John Wayne Gacy to potwór w ludzkiej skórze - stanowił filar grupy, która w okrutny sposób pozbawiła życia ponad trzydziestu mężczyzn.

Odcinek 6: Aileen Wuornos
Aileen Wuornos, która stała się sławna za sprawą filmu Monster i roli Charlize Theron, została stracona w 2002 roku za zamordowanie siedmiu mężczyzn. Ta nieszczęśliwa lesbijka utrzymująca się z prostytucji wabiła swoich klientów do odosobnionych miejsc w lesie i najczęściej strzelała do nich z bardzo bliskiej odległości.

Odcinek 7: Jeffrey Dahmer
Jeffrey Dahmer, określany mianem największego sadysty spośród amerykańskich seryjnych morderców, w ciągu 13 lat swojej okrutnej działalności zabił i okaleczył 17 młodych mężczyzn. Ten chory zwyrodnialec dokonał swojej pierwszej krwawej zbrodni w Ohio, a następnie przeniósł się do Wisconsin, gdzie mordował kolejne ofiary.

Odcinek 8: Belle Gunness
Belle Gunnes to seryjna morderczyni, która prawdopodobnie ma na swoim koncie więcej ofiar niż jakakolwiek inna zbrodniarka w Ameryce. W swoim odosobnionym gospodarstwie w LaPorte, w stanie Indiana, gdzie hodowała świnie, odebrała życie ponad 40 osobom. Belle, znana jako Lady Bluebeard, dawała ogłoszenia matrymonialne do gazet, by w ten sposób przyciągnąć do swojej posiadłości bogatych kandydatów. Następnie podawała im truciznę, a ich rozczłonkowane ciała zakopywała.forum ciąża, forum dla rodziców, forum dziecko

Antykoncepcja
Chcę być w ciąży
Ciąża - Porady
Kalendarz ciąży - tydzień
Kalendarz ciąży - miesiąc
Kalendarz ciąży - trymestr
Odzież ciążowa
Zdrowie w ciąży
Uroda w ciąży
Wszystko o porodzie
Mój poród
Zdrowie dziecka
Wychowanie dziecka
Dziecko - Porady
Zakupy dla dzieci
Odzież dziecięca
Wózki dla dzieci
Foteliki dla dziecka
Zabawki
Pokój dziecięcy
Akcesoria dla mamy i dziecka
Wydarzenia dla Rodziców i Dzieci
Bajki i wierszyki dla dzieci
Kolorowanki
Gry i zabawy dla dzieci
Kuchnia dla dzieci - Przepisy
Mam dziecko - zdjęcia dzieci


 
Przeczytaj także
» Płaskostopie u dzieci
» Zabawa w bociany
» Leczenie zębów w ciąży
» Idealny makijaż na lato
» Kochanie muszę Ci coś powiedzieć...
» Zabawa z czapką
» Zupa jarzynowa z żółtkiem od 6 miesiąca życia
» A co to ?
» Kalendarz ciąży - Miesiąc 1
» Kalendarz ciąży - Miesiąc 7
» Fotylki
» Pierwszy dzień w przedszkolu
» Kalendarz ciąży - Miesiąc 2
» Zamiana
» Mamo już jestem
» Kalendarz ciąży - Tydzień 21
» Obawy młodego taty
» Alfabet inaczej...
» Kalendarz ciąży - Miesiąc 3
» Kalendarz ciąży - Trymestr 3

Tik-takowa sonda
Gdzie rodziłaś swoje dziecko?

W szpitalu
W klinice
W domu

  + wyniki

 
Wyprawka dla dziecka  Rodzice  Strach przed porodem  Zabawki   Ciąża tydzień po tygodniu Jaka dieta w ciąży Moda ciążowa Rozstępy w ciąży  Przebieg porodu


P O L E C A M Y:

Moda, Uroda, Kosmetyki, Fryzury, Plotki:
Serwis dla kobiet NaObcasach.plWszelkie porady i artykuły z tematyki Ciąża, Poród, Dziecko zawarte w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym. Konsultuj się zawsze z lekarzem! Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie treści i fotografii bez zgody redakcji zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2006-2010 Kwiatkowski Media Networks / reklama / kontakt