Ciąża, Dziecko, Poród - Tik-tak.pl
Przed ciążą Ciąża Poród Dziecko Kolorowanki Gry Online Forum
Reklama w Tik-tak.pl
W zgodzie z fizjologią jedzenia niemowlęcia
butelka | smoczek | step up | chicco | silikonowe smoczki | step up 1 | step up 2 | step up 3 | sztuczne karmienie | karmienie butelką | zawór antykolkowy | ergonomiczna butelka | kolka | czkawka | niedomykanie zwieracza dolnego przełyku | bpa | karmienie dziecka |

Jeżeli chcesz dowiedzieć się na co zwrócić uwagę dobierając smoczek i butelkę do karmienia dziecka koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się m.in. jak ważny jest kształt smoczka i butelki oraz jak zadbać o bezpieczeństwo malucha podczas karmienia.Linia butelek i smoczków Step Up Chicco ułatwia poruszanie się w świecie zmieniających się potrzeb malucha. Butelki i smoczki dostosowane do wieku oraz sposobu jedzenia niemowlęcia umożliwiają dziecku jedzenie z butelki w sposób najbliższy ssaniu piersi, a więc najbardziej naturalny. Na co zwrócić uwagę dobierając smoczek i butelkę dla dziecka?

Dostosowanie do wieku i apetytu dziecka:
Linia Step UP obejmuje butelki o różnej pojemności (150 ml, 200 ml) oraz trzy smoczki wykonane z miękkiego silikonu: Step UP 1 dla noworodków (0m+), Step UP 2 dla niemowląt 2m+ oraz Step UP 3 dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Wielkość butelki pomaga dostosować porcję do apetytu dziecka, smoczki zaś swoją budową sprzyjają naturalnemu sposobowi jedzenia w każdej fazie wzrostu dziecka (np.: Step Up 1 ma unikatowy ukośny kształt, który sprawia, że smoczek pozostaje zawsze wypełniony mlekiem i pozwala na ułożenie szyi dziecka w odpowiedniej pozycji podczas karmienia).

Fizjologiczny kształt smoczka:
Innowacyjne smoczki Step UP Chicco imitują kontakt z piersią mamy - mają szerokie, okrągłe nasadki naśladujące kształt piersi, a także wyciągający się pierścień, który pomaga dziecku w uciskaniu sutka w naturalny sposób, przy zachowaniu rytmu ściskanie - połykanie - oddech.

Wszystkie te elementy pobudzają naturalny odruch ssania i aktywizują ruchy ust oraz języka typowe dla niemowląt, które jedząc korzystają z kilkudziesięciu mięśni. Fizjologiczne, dynamiczne smoczki są nie do przecenienia: O tym jak ważna jest odpowiednia budowa smoczka wiedzą zarówno mamy, które z różnych względów nie karmią dzieci piersią, jak i te regularnie przystawiające niemowlęta do piersi. Dla pierwszych jest to okazja by zapewnić maleństwu doznania bliskie naturalnym i pomóc w rozwoju mięśni buzi oraz języka, dla drugich szansa na podawanie pokarmu z butelki bez ryzyka zniechęcenia malca do ssania piersi, - mówi Iwona Porwat, Brand Manager Chicco.

Zawór antykolkowy i bezpieczeństwo:
Smoczki Step UP wyposażone są również w zawór antykolkowy zapobiegający połykaniu powietrza oraz minimalizujący zjawisko ulewania po jedzeniu. Dodatkowo smoczki został poddane specjalistycznym badaniom echografii i elektromiografii pozwalającym obserwować zniekształcenia powodowane przez ssanie. Te same testy zastosowano na butelkach wchodzących w skład linii Step UP.

Butelka - ergonomicznie i estetycznie:
W linii Step UP wszystkie smoczki pasują do wszystkich rozmiarów butelek. Butelka - w komplecie z ewolucyjnym smoczkiem - podąża za zmianami sposobu jedzenia dziecka. Odpowiednio dobrany zestaw zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki, czkawki oraz zjawiska niedomykania zwieracza dolnego przełyku. Butelki nie zawierają BPA i są odpowiednie dla dla dzieci w wieku 0+.

Piękne kolory (6 odcieni do wyboru) i innowacyjne, miękkie uchwyty butelek czynią z jedzenia barwną przygodę i ułatwiają dziecku samodzielne trzymanie butelki.

Butelki o średnicy 6,5 cm pasują do wielu modeli podgrzewaczy, dzięki czemu łatwo przygotować w nich mleko, a dzięki pękatemu kształtowi bez problemu można z nich usunąć resztki jedzenia i umyć. Butelki można dezynfekować na ciepło i zimno, a ich sterylizacja może odbywać się w kuchence mikrofalowej.
forum ciąża, forum dla rodziców, forum dziecko

Antykoncepcja
Chcę być w ciąży
Ciąża - Porady
Kalendarz ciąży - tydzień
Kalendarz ciąży - miesiąc
Kalendarz ciąży - trymestr
Odzież ciążowa
Zdrowie w ciąży
Uroda w ciąży
Wszystko o porodzie
Mój poród
Zdrowie dziecka
Wychowanie dziecka
Dziecko - Porady
Zakupy dla dzieci
Odzież dziecięca
Wózki dla dzieci
Foteliki dla dziecka
Zabawki
Pokój dziecięcy
Akcesoria dla mamy i dziecka
Wydarzenia dla Rodziców i Dzieci
Bajki i wierszyki dla dzieci
Kolorowanki
Gry i zabawy dla dzieci
Kuchnia dla dzieci - Przepisy
Mam dziecko - zdjęcia dzieci


 
Przeczytaj także
» Odzież ciążowa na karnawał
» Zakupy przed porodem
» Jak przygotować się na przyjście dziecka
» Astma
» Alfabet inaczej...
» W dążeniu do ideału
» Jak rozwijać talent dziecka w wieku przedszkolnym
» Kalendarz ciąży - Tydzień 11
» Jesienne skarby
» Drugie dziecko w rodzinie
» Wkładki Laktacyjne MAM Breast Pads
» W oczekiwaniu na dziecko - poradnik
» Drugie dziecko - Czas ma przeprowadzkę
» Mamo już jestem
» A co to ?
» Czego jeszcze nie wiesz o swoim dziecku...
» MAM First Brush - szczoteczka do zębów
» Ojciec i syn
» Kalendarz ciąży - Tydzień 19
» Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna dla dzieci

Tik-takowa sonda
Gdzie rodziłaś swoje dziecko?

W szpitalu
W klinice
W domu

  + wyniki

 
Wyprawka dla dziecka  Rodzice  Strach przed porodem  Zabawki   Ciąża tydzień po tygodniu Jaka dieta w ciąży Moda ciążowa Rozstępy w ciąży  Przebieg porodu


P O L E C A M Y:

Moda, Uroda, Kosmetyki, Fryzury, Plotki:
Serwis dla kobiet NaObcasach.plWszelkie porady i artykuły z tematyki Ciąża, Poród, Dziecko zawarte w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym. Konsultuj się zawsze z lekarzem! Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie treści i fotografii bez zgody redakcji zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2006-2010 Kwiatkowski Media Networks / reklama / kontakt